Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania - Kosztorysant instalacji elektrycznych

SK Technologie Sp. z o.o.O firmie

  • Bukowiecka 92
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SK Technologie Sp. z o.o.

Bukowiecka 92

Warszawa

SK Technologie Sp. z o. o. jest wykonawcą instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Od 2010 roku zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji w budynkach biurowych, produkcyjnych i magazynowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych niskonapięciowych (nN) oraz teletechnicznych - SSP, SSWiN, KD, CCTV, DSO, LAN

Jeżeli instalacje elektryczne i teletechniczne nie mają przed Tobą tajemnic, dobrze znasz branże i technologie, Excel i Norma to dla Ciebie narzędzia tak oczywiste jak nóż i widelec, cechujesz się sumiennością i dokładnością. To być może szukamy kogoś takiego jak Ty.

Obowiązki:

  • Tworzenie kosztorysów ofertowych (instalacje elektryczne nN i szeroko pojęta teletechnika - SSP, SSWiN, DSO, LAN, KD, CCTV)
  • Współpraca z kierownikami projektu i klientami
  • Prowadzenie budżetów projektów
  • Przygotowanie zestawień materiałowych
  • Analiza ofert dostawców i podwykonawców
  • Dbanie o powierzony sprzęt i materiał oraz stanowisko pracy
  • Sumienne wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. dwa lata)
  • Znajomość programów AutoCAD, NormaPRO, Excel
  • Znajomość branży
  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowania w wykonywane polecenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowa o prace
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne