Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania - Kosztorysant

Eversport Sp. z o.o.O firmie

Eversport Sp. z o.o.

Krzysztofa Kiersnowskiego 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji przetargowych pod kątem formalnym oraz technicznym

  • nadzór nad dokumentacją przetargową oraz zarządzanie dokumentacją

  • pozyskiwanie ofert niezbędnych do wyceny kontraktu od dostawców oraz usługodawców

  • weryfikacja ofert od wykonawców pod względem formalnym oraz technicznym

  • odpowiedzialność za całościowe przygotowanie i terminowe składanie ofert

  • monitoring działań Zamawiającego na etapie procedury przetargowej

  • odpowiedzialność za kontakty z Zamawiającym w trakcie procedury przetargowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość prawa zamówień publicznych oraz przepisów powiązanych

  • znajomość kosztorysowania oraz programu Norma

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • skuteczność w realizacji celów

  • wysokie umiejętności organizacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia

To oferujemy

  • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie

  • zadaniowy czas pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników pracy

Firma EVERSPORT jako Generalny Wykonawca zajmuje się budową zewnętrznych obiektów sportowych typu stadiony lekkoatletyczne, boiska piłkarskie, boiska wielofunkcyjne, bieżnie, korty tenisowe oraz wyposażeniem w profesjonalne systemy podłóg sportowych obiektów zamkniętych typu areny i hale sportowe, przyszkolne sale gimnastyczne i fitness kluby.

Przewiń do profilu firmy