Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania – Kosztorysant

MAAT4 sp. z o.o.

  • Popularna 4, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Popularna 4

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wycen i kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Analiza dokumentacji technicznej i przetargowej

  • Sporządzanie oraz wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane

  • Współpraca z dostawcami, podwykonawcami, hurtowaniami, przedstawicielami handlowymi w celu uzyskania rynkowych ofert zakupu materiałów i usług

  • Budowanie relacji z podwykonawcami i dostawcami

  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do składania ofert

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w branży elektrycznej lub automatyki

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Obsługa programów z pakietu MS Office oraz AutoCAD/BricsCAD

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność

  • Kreatywność i nastawianie na rozwiązywanie problemów

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność posługiwania się projektami 3D (BIM)

  • Znajomość PZP

  • Znajomość programów kosztorysowych, np.: Norma, Zuzia

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Płatny system poleceń pracowniczych

  • Pracowniczy Program Kapitałowy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Dogodną formę współpracy UoP lub B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale sprzedaży, realizacji, projektowania

  • Wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

MAAT4 to zespół doświadczonych ekspertów w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii zarówno w nowo powstających inwestycjach, jak i w przestrzeniach rewitalizowanych. Nie tylko planujemy i implementujemy systemy Inteligentnego Zarządzania Budynkami, ale i dbamy o ich nienaganne funkcjonowanie w trakcie dalszej eksploatacji. Kompleksowo integrujemy rozwiązania automatyki budynkowej, bezpieczeństwa obiektów, systemów multimedialnych oraz zasilania elektroenergetycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy branżowej dostarczamy Klientom zoptymalizowane oferty, dopasowane do ich potrzeb. Doradzamy, realizujemy, serwisujemy.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy