Oferta pracy

Specjalista ds. Ofertowania - Kosztorysant

CDC GROUP Sp. z o.o.O firmie

CDC GROUP Sp. z o.o.

Skarbowców 4

Wrocław

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną funkcjonującą na rynku od ponad 20 lat.
Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego
i mieszkaniowego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na:
SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA/KOSZTORYSANT

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze, w tym branżowe (wysyłanie zapytań ofertowych, aktywne nadzorowanie spływu ofert i wybór najkorzystniejszej oferty)
  • tworzenie i prowadzenie baz danych z cenami
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie wyceny prac ogólnobudowlanych
  • wykształcenia min. średnie techniczne (preferowane: budownictwo lub kierunki pokrewne)
  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Office
  • umiejętność współpracy w zespole
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę/umowa kontraktowa
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest CDC Group Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy