Oferta pracy

Specjalista ds. Ofertowania

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie kosztorysów budowy farm fotowoltaicznych

  • Czytanie, analizowanie i opracowanie dokumentacji technicznej

  • Analizowanie rentowności ofert i realizowanych projektów

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Wykształcenie techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, budowlanych lub pokrewnych

  • Bardzo dobra znajomość programu kosztorysowego: Norma lub podobnego

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wybierasz sam!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy tj.: samochód, telefon i laptop

  • Otwarta ścieżka kariery z możliwością realnego awansu w strukturach firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • A dodatkowo zniżka pracownicza na założenie instalacji fotowoltaicznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność! SundayMENI oraz SundayWOMENKI z naszego teamu dbają o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona, zadbaj i Ty!

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce. Zapewniamy pracownikom wsparcie od pierwszych dni pracy i to, czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami!

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!