Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania / Offer Specialist

HARTING PolskaO firmie

HARTING Polska

Koperkowa 17

Osielsko (pow. bydgoski)

Firma HARTING Polska poszukuje kandydata na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Osielsko

ZADANIA

  • wstępna wycena materiałów wykorzystywanych w procesie ofertowania
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • bezpośredni kontakt z klientem w sprawach technicznych
  • weryfikacja i zatwierdzenie prototypów (FAI)
  • współpraca z działem produkcji w celu weryfikacji dokumentacji i wyjaśniania niezgodności
  • walidacja narzędzi produkcyjnych
  • zarządzanie i koordynacja dokumentacji produkcyjnej
  • inicjalizacja master data w SAP
  • tworzenie BOM-ów, routingów w SAP

KOMPETENCJE

  • wyksztalcenie techniczne
  • min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pracy z pakietem MS Office
  • znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność, skrupulatność, rzetelność
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pozytywną atmosferę pracy
  • szkolenia
  • pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

O NAS

Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie  rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz  technologii sieciowych. Zatrudniając ponad
5 000 pracowników w 37 krajach.

Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Ogłoszenie archiwalne