Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania oraz przygotowania dokumentacji technicznej

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o.O firmie

  • Płochocińska 19, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o.

Płochocińska 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Wykonywanie kalkulacji materiałowych

  • Opracowywanie ofert dla kontrahentów

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanych zleceń

  • Kontakt z kontrahentem na etapie ofertowym

  • Kontakt na etapie projektowym z kierownikami realizacji oraz z nadzorem inwestycji

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z pracą oddziału

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub w trakcie nauki

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office i AutoCAD

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

O nas

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o. to specjalistyczna firma inżynieryjna o 20-letniej tradycji. Współpracujemy z najlepszymi Generalnymi Wykonawcami i Inwestorami na rynku, oferując kompleksowe rozwiązania zapewniające szczelność konstrukcji żelbetowych. Nasza spółka cieszy się opinią rzetelnego wykonawcy, dzięki czemu jesteśmy zapraszani do udziału w ciekawych i prestiżowych przedsięwzięciach budowlanych w całej Polsce. Nasz zespół składa się z doświadczonej kadry zarządzającej, ambitnych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tbw.com.pl