Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

Mostostal Płock S.A.O firmie

  • Targowa 12, Płock
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mostostal Płock S.A.

Targowa 12

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działalności marketingowej w celu pozyskania zapytań ofertowych, zamówień zewnętrznych na prace związane z działalnością firmy

  • Przygotowanie, kompletowanie i analiza ofert pod względem formalno-prawnym, technicznym i rachunkowym, koordynowanie obiegu dokumentów

  • Analiza techniczna dokumentacji dołączonej do zapytania pod względem zakresu prac

  • Wydzielenie robót wykraczających poza działalność Spółki w celu pozyskania wycen od podwykonawców

  • Merytoryczna analiza kosztorysów w zakresie prac objętych ofertą

  • Współudział w negocjacjach z Klientem

  • Przygotowywanie założeń budżetu ofertowego na bazie zebranych wycen oraz na bazie wyceny własnej, w tym m.in. opracowywanie preliminarza ofertowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne: budownictwo

  • doświadczenie zawodowe – mile widziane

  • dobra znajomość branży budowlanej, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • mile widziana wiedza z zakresu kosztorysowania

  • wiedza z zakresu warunków kontraktowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość MS Office

  • mile widziana znajomość MS Project, program do kosztorysowania, autokad

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie,

  • współpraca wśród najlepszych specjalistów w branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Mostostal Płock S.A. działa w branży budowlano-montażowej od ponad 50 lat. Obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mostostalu Warszawa. Oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu usług budowlano-montażowych, projektowania i kosztorysowania organizacji i technologii robót, usług sprzętowo-transportowych, remontów i modernizacji sprzętu, maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych oraz usługi w zakresie robót spawalniczych, badań ultradźwiękowych, radiologicznych, wytrzymałościowych.

Przewiń do profilu firmy