Specjalista ds. ofertowania

KAEFER S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert i wycen,

  • Sporządzanie przedmiarów robót,

  • Pierwszy kontakt z klientem, odpowiadanie na zapytania ofertowe,

  • Weryfikacja dokumentacji ofertowej pod względem technicznym oraz formalno-prawnym,

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w przygotowywaniu dokumentów ofertowych,

  • Weryfikacja cen i negocjacja warunków współpracy z dostawami i podwykonawcami,

  • Promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek – budownictwo,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu robót budowlanych,

  • Doświadczenie w branży izolacyjnej, rusztowaniowej będzie dodatkowym atutem,

  • Wiedza techniczna i umiejętność czytania dokumentacji,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office, programów kosztorysowych oraz AutoCad w zakresie niezbędnym do odczytania danych projektowych,

  • Znajomości procesów z zakresu robót budowlanych,

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Analityczne myślenie oraz skrupulatność w działaniu,

  • Komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne,

  • Elastyczny system pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

KAEFER S.A.

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. LEAN.

Przewiń do profilu firmy