Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofertowania

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Facility Management – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA
    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. SO/CS/2018

    Główne zadania:

    • przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • opiniowanie otrzymanych specyfikacji
    • zamawianie wymaganych wadiów do ofert przetargowych
    • współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Dyrektorami Makroregionów w zakresie przygotowywanych ofert handlowych i przetargowych
    • zarządzanie bazą danych klientów, archiwizacja ofert i kalkulacji
    • sprawdzanie poprawności kalkulacji pod względem ich zgodności z założeniami kosztowymi i wymaganiami SIWZ

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
    • samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy
    • wysokie zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
    • umiejętność pracy w warunkach stresu
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – weryfikowana w procesie rekrutacji

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • samodzielne stanowisko w renomowanej firmie

    Do aplikowania zachęcamy także osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.