Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania - przetargi i zamówienia publiczne

Manta S.A.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV oraz AGD.
Od 1998 roku dzięki naszemu zafascynowaniu elektroniką użytkową skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań wspomagających i uatrakcyjniających życie. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję sprzętu elektronicznego i produkujemy ją do dzisiaj. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o odnawialne źródła energii takie jak elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła i wszystko co przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Fascynuje nas produkcja energii słonecznej ze słońca i w związku z tym oferujemy sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją. Naszą dewizą jest kompleksowa usługa, długowieczność działania naszych urządzeń oraz zadowolenie naszych klientów.

Do naszego zespołu poszukujemy:

(fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacja)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie rynku przetargów oraz ofert publicznych w zakresie: fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji.
  • Tworzenie wycen i ofert w zakresie: fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji.
  • Analiza techniczna zapytań ofertowych oraz współpraca z projektantami.
  • Porządzenie ofert przetargowych oraz wycen.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców,
  • Dobór rozwiązań technicznych, analiza możliwości optymalizacji kosztów,
  • Analiza ryzyka realizacji zadania,
  • Udział spotkaniach negocjacyjnych (technicznych i handlowych) z Klientami.
  • Analizowanie dokumentacji technicznej.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami.
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej.

Oczekiwania:

  • Wymagane min 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku najlepiej w branży Odnawialnych Źródeł Energii.
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe. Najchętniej widziane – Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii lub Energetyka
  • Zdolności handlowe i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Biegła umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Obsługa komputera, w szczególności biegła znajomość programów biurowych (pakiet Office) w tym arkuszy kalkulacyjnych
  • Samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziana znajomość specjalistycznych programów graficznych typu AutoCAD oraz programów do tworzenia kosztorysów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie bardzo szerokiego spektrum umiejętności;
  • Możliwość rozwoju, profesjonalne szkolenia;
  • Zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera;
  • Dodatkowe benefity (karta Enel-Med, Benefit, ubezpieczenie grupowe)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości "Specjalista ds. ofertowania - przetargi i zamówienia publiczne".

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne