Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

ETI Polam Sp. z o.o.

  • Jana Pawła II 18, Pułtusk
    Pułtusk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jana Pawła II 18

Pułtusk

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,

  • przygotowanie ofert i materiałów ofertowych,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • utrzymywanie kontaktów z klientami odnośnie prowadzonych tematów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym- warunek konieczny,

  • znajomość programów MS Office,

  • znajomość programów typu CAD,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów, zestawień i ofert w zakresie doboru aparatury i rozdzielnic.

To oferujemy

  • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • dofinansowanie do posiłków.

O nas

Firma ETI Polam Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy ETI. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży zabezpieczeń prądowych średniego i niskiego napięcia. W grupie ETI działa kilkanaście firm.

W Polsce działamy od 1997 roku i obecnie zatrudniamy ponad 500 pracowników.