Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania Robót Budowlanych

Seen Technologie Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przedmiarów i/lub kosztorysowanie robót budowlanych

  • kompletacja i kontrola ofert od podwykonawców

  • kompleksowa wycena robót konstrukcyjno – budowlanych

  • przygotowywanie koncepcji budowlanych (wstępne rzuty lokalizacyjne)

Nasze wymagania

  • wykształcenie - inżynier branży budowlanej / technik budowlany

  • znajomość technik i technologii budowlanych

  • umiejętność przedmiarowania i kosztorysowania robót budowlanych

  • doświadczenie w projektowaniu i /lub realizacji robót budowlanych

  • znajomość AutoCad, programów kosztorysowych

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość rynku podwykonawców i dostawców branży wodno-ściekowej w przemyśle i gospodarce komunalnej

  • umiejętność przygotowania wstępnych rysunków koncepcyjnych lokalizacyjnych inwestycji

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • benefity (Multisport, LuxMed),

  • niezbędne narzędzia na stanowisku pracy

  • miejsce pracy: Gliwice lub Warszawa. (dopuszczalny model pracy hydbrydowej – częściowy home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Seen Technologie Sp. z o.o.

Firma działająca na rynku od 1990 r. należąca do czołowych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw branży technologicznej, specjalizująca się w zakresie technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadowej zarówno dla przedsiębiorstw komunalnych, jak i energetyki oraz przemysłu, oferująca klientom usługi charakteryzujące się profesjonalnym wykonawstwem inwestycji „pod klucz” oraz ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

Przewiń do profilu firmy