Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ofertowania

Eurovia Polska S.A.O firmie

  • Rybnik, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Eurovia Polska S.A.

Prosta 169

Rybnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej
  • przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów robót
  • przygotowywanie wycen w oparciu o dokumentację projektową
  • analiza i porównanie ofert podwykonawców
  • negocjacje z oferentami
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • przygotowanie harmonogramu oraz organizacja przyszłej budowy
  • wsparcie na etapie realizacji budowy w zakresie wyboru materiałów i doboru technologii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym (preferowane budownictwo drogowe)
  • 2 lata doświadczenia jako inżynier budowy w zakresie budownictwa drogowego
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych
  • znajomość zasad projektowania dróg - mile widziana
  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność, rzetelność i obowiązkowość
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra znajomość MS Office / AutoCAD / MS Project
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • kompleksowy program wdrożenia
  • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Specjalista ds. Ofertowania, Prosta 169, Rybnik