Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania

BESTAO firmie

  • Przemysłowa 23, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BESTA

Przemysłowa 23

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej

  • opracowywanie kosztorysów budowlanych przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych

  • przygotowywanie dokumentów ofertowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane

  • min. 3-letnie doświadczenie w przedmiarowaniu robót i sporządzaniu kosztorysów ofertowych

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budownictwa oraz nowoczesnych technik i technologii stosowanych w budownictwie

  • znajomość programów kosztorysowo/kalkulacyjnych oraz obsługi komputera w zakresie pakietu Office

  • dobra znajomość rynku materiałów budowlanych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • chęć rozwoju zawodowego w branży

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej