Oferta pracy

Specjalista ds. Ofertowania

Eurovia Polska S.A.

  • Tartaczna 9, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Tartaczna 9

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ofert przetargowych

  • Przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów robót

  • Wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane

  • Analiza ofert dostawców i podwykonawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość prawa zamówień publicznych

  • Znajomość obsługi programu Norma i/lub iTWO

  • Znajomość rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz

  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo

  • Program poleceń pracowniczych

  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych

  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy