Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania - Technolog

RAS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Strzegom, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Ras-Polska Export/Import powstała w 1998 roku. Jest firmą produkującą części zamienne do zgrzewarek dla branży automotive.

Zatrudnimy zaangażowane i ambitne osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA / TECHNOLOG

Miejsce pracy: Strzegom, Wałbrzych (okolice), Świdnica (okolice)

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie kalkulacji cenowych wyrobów i usług,
  • Ocena możliwości wykonywania wyrobów i usług zgodnie z zakresem zapytania ofertowego,
  • Wstępny dobór narzędzi i oprzyrządowania na etapie przygotowania oferty,
  • Rozsyłanie zapytań do usługodawców i dostawców materiałów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, technologii obróbki skrawaniem,
  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa,
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office, AutoCad, Inventor,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Zdobycie bogatego doświadczenia przy produkcji elementów wykorzystywanych na rynku Automotive,
  • Praca 1 zmianowa od 7:00-15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz oczekiwanego poziomu wynagrodzenia całkowitego brutto klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RAS POLSKA EXPORT/IMPORT Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy