Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania - Technolog

Zakłady Produkcyjne B-D S.A.O firmie

Zakłady Produkcyjne B-D S.A.

11 Listopada 2/4

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji do przetargów, aukcji oraz zapytań ofertowych do strony technicznej

  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji stalowych.

  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

  • Tworzenie zapotrzebowań materiałowych

  • Tworzenie programów cięcia na przecinarkę plazmową do blach

  • Tworzenie list cięcia na piły taśmowe

  • Raportowanie ilości materiałów zużytych do realizacji zleceń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek mechanika i budowa maszyn, konstrukcje stalowe lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi programów do projektowania 2D (AutoCAD)

  • Znajomość programu WRYKRYS

  • Umiejętność obsługi programów typu: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy producentem wyrobów metalowych, szczególnie konstrukcji stalowych, rur kołnierzowych i podsadzkowych, rurociągów szybkoskrętnych oraz rozpór do obudowy górniczej jak również właścicielem Wytwórni Wód Jura Skałka.

Przewiń do profilu firmy