Oferta pracy

Specjalista ds. Ofertowania

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wyceny wyrobu zgodnie z wymaganiami jakościowymi klienta oraz polityką cenową Firmy

  • Przygotowanie dokumentacji do procesu zatwierdzenia oferty cenowej

  • Uwzględnienie CSR Klienta w procesie kwotacji

  • Standaryzacja rozwiązań produktowych i procesu produkcyjnego w trakcie procesu wyceny

  • Proponowanie rozwiązań technicznych ograniczających koszty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, komunikatywność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji,

  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.