Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania w branży budowlanej

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Poszukujemy dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, specjalizującego się w branży deweloperskiej. Na rynku istnieje od ponad 30 lat, ma zasięg lokalny oraz ogólnopolski a a na swoim koncie posiada m.in. budowę boisk, dróg a nawet galerii handlowych. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasji do tego co robią, nie bojących się wyzwań oraz chcesz spełniać się zawodowo – Aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Wykonywanie przedmiarów robót

  • Przygotowanie wstępnego budżetu inwestycji oraz jego bieżąca aktualizacja

  • Poszukiwanie wykonawców, opracowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, analiza i porównywanie zebranych ofert

  • Poszukiwanie dostawców, zamawianie materiałów i urządzeń

  • Przygotowywanie umów i aneksów do umów z wykonawcami i dostawcami

  • Przygotowywanie umów związanych z organizacją i utrzymaniem placu budowy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne wyższe w zakresie budownictwa

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na budowie budynków mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego lub użyteczności publicznej (jeden pełny cykl budowy)

  • Dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku, którego zakres obowiązków obejmował sporządzanie umów z wykonawcami robót budowlanych

  • Łączny staż pracy minimum 3 lata w branży budowlanej

  • Znajomość zasad kosztorysowania

  • Znajomość pakietu MS Office i programu do kosztorysowania Norma

  • Mile widziana znajomość programu Auto CAD

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, chęć rozwoju i nauki

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę przy realizacji prestiżowych projektów inwestycyjnych

  • Biurowy system czasu pracy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już dziś!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy