Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania

GRUPA KDM Sp. z o.o. O firmie

  • Połczyńska 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Połczyńska 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie oferty na podstawie wytycznych przełożonego i materiałów przekazanych od klienta

  • Wykonywanie przedmiaru

  • Opracowywanie rozwiązania koncepcji instalacji po akceptacji kierownika

  • Przedstawianie kierownikowi rozwiązań optymalizujących cenę projektu

  • Analiza projektu i zebranie danych niezbędnych do przygotowania oferty

  • Kontakt z klientem i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości

  • Uzupełnienie tabeli kosztorysu o ilości ceny jednostkowej

  • Opracowanie i przygotowanie oferty pisemnej wg przyjętego wzoru

  • Przygotowanie oferty aranżacji

  • Weryfikacja oferty i zapytania ofertowego w celu porównania zgodności ilości materiałów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. ofertowania lub w podobnej roli – minimum 2 lata (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w obsłudze programu Norma

  • Wykształcenie wyższe : kierunek inżynieria środowiska

  • Systematyczność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność i terminowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Gotowość do systematycznej aktualizacji wiedzy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wpływ na planowanie czasu pracy

  • Szkoleniach branżowe

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie oraz rodziny.

  • Owocowe poniedziałki i środy

Grupa KDM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej głównie w zakresie instalacji sanitarnych. Oferujemy naszym zleceniodawcom profesjonalne usługi w skład których wchodzą: projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna).

Przewiń do profilu firmy