Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania

"INFRACERT TSI" sp. z o.o.

  • Jagiellońska 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Jagiellońska 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej,

  • Wykonywanie przedmiarów, kalkulacji cenowych,

  • Odpowiedzialność za archiwizowanie dokumentacji,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących składanych zapytań,

  • Kontakt z klientem w zakresie zapytań ofertowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatnich semestrów studiów,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów, spotkań i negocjacji oraz utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielnego działania,

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie,

  • Dyskrecja, bardzo wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, pełnym pomysłów oraz pasji kolejowej zespole,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce posiadającej ugruntowaną pozycję

  • na rynku oraz stosującej najwyższe standardy,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę,

  • Odpowiednie narzędzia pracy,

  • Liczne szkolenia w obszarach transportu kolejowego oraz zarządzania zespołem i projektami,

  • Przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonujące zadania,

  • Szerokie możliwości rozwoju i samorealizacji,

  • Realizację innowacyjnych projektów z dziedziny transportu kolejowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pakiet benefitów

INFRACERT TSI jest polską jednostką notyfikowaną specjalizującą się w działalności oraz wsparciu polskiego i europejskiego rynku kolejowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie certyfikacji składników i podsystemów interoperacyjności, ocen bezpieczeństwa, w tym procesu zarządzania ryzykiem, oraz szeroko rozumianej edukacji i wsparcia przedsiębiorców na polskim rynku kolejowym. Nasz zespół to grupa polskich i europejskich ekspertów, dysponujących obszerną wiedzą zgromadzoną podczas wieloletniej pracy w sektorze kolejowym, administracji publicznej, instytutach naukowych oraz technicznym szkolnictwie wyższym. Jesteśmy również jedynym przedstawicielem w Polsce szwedzkiej jednostki notyfikowanej VANAHEIM AB.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Daj sobie szansę na rozpoczęcie wspaniałej przygody!

Załącz swoje CV i aplikuj do nas wysyłając wiadomość za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska, na jakie chcecie Państwo aplikować.