Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

DAMANS DAK POLSKA sp. z o.o.

  • Karolkowa 30, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Karolkowa 30

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • sporządzanie przedmiarów,

  • przygotowywanie zapytań projektowych,

  • sporządzanie ofert i kosztorysów,

  • współpraca z Inwestorem i Podwykonawcami,

  • uzgadnianie ofert z przełożonym i/lub z Kierownikiem Projektu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość technologii wykonywania płaskich pokryć dachowych,

  • wykształcenie: min. średnie preferowane wyższe o profilu budowlanym,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w ofertowaniu w branży dekarskiej,

  • znajomość procedur przetargowych, prawa zamówień publicznych oraz zasad planowania robót,

  • znajomości programów AutoCad, MS Office,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • szybkość oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

Umowa o prace lub możliwość zatrudnienia w

formie samodzielnej działalności gospodarczej,

Praca na pełen etat - stabilna, interesująca i pełna wyzwań praca w firmie o

ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego

doświadczenia i umiejętności.

O nas

Firma Damans Dak Polska sp. z o.o. wykonuje dachy płaskie wielkopowierzchniowe w technologii membran PVC, TPO/FPO i EPDM. Jesteśmy Polskim oddziałem firmy Damans Dak B.V. która istnieje na rynku od 2013 roku i działa na terenie krajów Europy Zachodniej. Dzięki doświadczeniu oferujemy wysoki poziom jakości wykonywanych usług. Poprzez indywidualne podejście do każdego zadania, liczymy sobie setki zaufanych i zadowolonych Klientów.