Oferta pracy

Specjalista ds. Ofertowania

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień Twoje zadania będą polegać na przygotowywaniu wycen, kalkulacji i kosztorysów,

  • analizie i kontroli dokumentacji w zakresie przyjętych założeń,

  • przygotowywaniu i koordynacji procesu ofertowego,

  • analizie dokumentacji technicznej,

  • przygotowywaniu raportów i zestawień dotyczących realizowanych działań w zakresie zapytań ofertowych,,

  • współpracy ze wszystkimi wspierającymi działami w celu przygotowania danych do oferty.

Nasze wymagania

  • Poza pasją do lotnictwa, fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się wykształceniem wyższym, z zakresu Zarządzania/ Marketingu i Sprzedaży,

  • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),

  • bardzo dobrą znajomością MS Office,

  • bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnościami rozwiązywania problemów we współpracy z innymi w organizacji,

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy w zespole projektowym.

To oferujemy

  • możliwość dołączenia do zespołu profesjonalistów pracujących w wyjątkowej branży,

  • uczestniczenie w transformacji funkcji Zakupów i odgrywanie istotnej roli w jej wdrożeniu,

  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość korzystania z know-how Airbus,

  • możliwość udziału w programach rozwojowych grupy Airbus oraz dostęp do wewnętrznego rynku pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych:

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na zakup akcji

  • dofinansowanie przed świetami i prezenty dla dzieci

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL-130 Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego C295 i A400M. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.

Przewiń do profilu firmy