Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofertowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na czterech kontynentach.

    www.poland.ilf.com

    Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: SO/07/2018

    Zadania:

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kompleksowa koordynacja przygotowania oferty, w tym:

    • analiza dokumentacji przetargowej (m.in. zapytania ofertowego, SIWZ)
    • przygotowywanie tekstów ofert i kompletowanie niezbędnych wkładów z różnych działów firmy
    • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzania ofert publicznych i komercyjnych (wg. procedur PZP, komercyjnych zapytań ofertowych, procedur EBRD i EBI)
    • koordynacja działań i aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowania oferty oraz wyceny
    • koordynacja przygotowania oferty z partnerami biznesowymi
    • kontakt z Klientem (m.in. koordynacja i merytoryczny udział w przygotowaniu odpowiedzi na pisma Klienta, w tym uzupełnienia i wyjaśnienia do ofert)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
    • praktyczna znajomość zagadnień ustawy Prawo zamówień publicznych
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert, także w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel), znajomość MS Project i MS Visio będzie dodatkowym atutem
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • kompetencje miękkie: dokładność, dbałość o szczegóły, umiejętność rozwiązywania problemów i orientacja na cele, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
    • konkurencyjne warunki zatrudnienia
    • pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin
    • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych
    • udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie szczegółowego CV w języku polskim i angielskim.

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    Jednocześnie informujemy, że CV nie zawierające klauzuli zgody nie będą przez nas rozpatrywane.

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu weryfikacji umieszczonych klauzul zgody oraz zakwalifikowania do procesu rekrutacji.