Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofertowania

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa SYSTRA S.Ajest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

    W ramach rozwoju Centrum Realizacji Projektów w Europie Środkowej we Wrocławiu, poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i ambitnych pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: WR/201709/OFERTOWANIE

    Cel stanowiska:

    Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert przetargowych, utrzymywanie relacji handlowych.

    Zakres zadań:

    • Przygotowanie oraz wysyłanie zapytań do podwykonawców
    • Poszukiwanie lokalnych firm podwykonawczych
    • Śledzenie ofert pojawiających się na stronie PLK oraz na innych stronach dotyczących zamówień publicznych
    • Wyszukiwanie historii przetargów, konkurentów spółki, warunków ofertowych, jakie pojawiały się na rynku w ubiegłych latach i tworzenie na tej podstawie zestawień porównawczych
    • Zbieranie ofert od podwykonawców
    • Opracowanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym
    • Współpraca przy tworzeniu raportu w języku angielskim
    • Wyszukanie oraz opracowanie danych dotyczących przetargu w ustalonej formie; przygotowanie prezentacji przetargu
    • Kontakt z podwykonawcami
    • Monitorowanie terminowego wysyłania ofert przez podwykonawców

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne
    • Znajomość ustawy: Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych
    • Min 2 letnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych
    • Doświadczenie w analizie rynku transportu kolejowego, drogowego
    • Biegła znajomość oprogramowania: Pakiet Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność do pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego: WR/201709/OFERTOWANIE (CV i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim) za pomocą przycisku Aplikuj.

    W treści aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).