Specjalista ds. Ofertowania

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa SYSTRA S.Ajest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

W ramach rozwoju Centrum Realizacji Projektów w Europie Środkowej we Wrocławiu, poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i ambitnych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: WR/201709/OFERTOWANIE

Cel stanowiska:

Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert przetargowych, utrzymywanie relacji handlowych.

Zakres zadań:

  • Przygotowanie oraz wysyłanie zapytań do podwykonawców
  • Poszukiwanie lokalnych firm podwykonawczych
  • Śledzenie ofert pojawiających się na stronie PLK oraz na innych stronach dotyczących zamówień publicznych
  • Wyszukiwanie historii przetargów, konkurentów spółki, warunków ofertowych, jakie pojawiały się na rynku w ubiegłych latach i tworzenie na tej podstawie zestawień porównawczych
  • Zbieranie ofert od podwykonawców
  • Opracowanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym
  • Współpraca przy tworzeniu raportu w języku angielskim
  • Wyszukanie oraz opracowanie danych dotyczących przetargu w ustalonej formie; przygotowanie prezentacji przetargu
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Monitorowanie terminowego wysyłania ofert przez podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Znajomość ustawy: Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych
  • Min 2 letnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych
  • Doświadczenie w analizie rynku transportu kolejowego, drogowego
  • Biegła znajomość oprogramowania: Pakiet Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego: WR/201709/OFERTOWANIE (CV i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim) za pomocą przycisku Aplikuj.

W treści aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się