Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Firma, od ponad 27 lat z sukcesem działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

    W chwili obecnej, do naszego Oddziału we Wrocławiu, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • szczegółowa analiza zapytania ofertowego,
    • zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców,
    • przedmiary robót,
    • przygotowanie ofert na realizację do przetargów publicznych i niepublicznych, przygotowanie harmonogramów
    • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – Budownictwo ogólne),
    • dobra znajomość branży budowlanej w zakresie generalnego wykonawstwa oraz znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
    • min. 2-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość excel, AutoCAD oraz programów kosztorysowych (np. Norma PRO,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego, Prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizmu w realizacji obowiązków.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z czołowych grup budowlanych w Polsce
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj
    Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez  Erbud SA poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.”