Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

ELWAR Sp. z o.o. O firmie

  • Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka ELWAR działająca w branży elektroenergetycznej, z uwagi na dynamiczny rozwój poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie sieci elektrycznych i teletechnicznych;
  •  sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót;
  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert oraz wycen materiałów i usług;
  • współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży elektrycznej;
  • szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze elektrotechniki/elektroenergetyki lub pokrewne, mile widziani również studenci studiów niestacjonarnych (praca w wymiarze pełnego etatu);
  • znajomość programów typu CAD oraz MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność planowania i organizacji własnego czasu pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • gwarancję rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość rozpoczęcia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy;
  • pracę w młodym, pełnym zaangażowania zespole dbającym o dobrą atmosferę oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • możliwość poznania rynku energetyki zawodowej/kolejowej;
  • pakiet Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne