Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. oferty produktowej

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy kompleksowym dostawcą specjalistycznego sprzętu i artykułów laboratoryjnych oraz odczynników do badań naukowych. Działamy na polskim rynku od 20 lat.

    Stale współpracujemy z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi i odbiorcami instytucjonalnymi w całym kraju. Do grona naszych Klientów należą uczelnie wyższe, instytuty naukowo – badawcze, służby sanitarne i ochrony środowiska, laboratoria kryminalistyczne, medyczne, wojskowe a także przedsiębiorstwa przemysłowe.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę sprzedaży oraz aktualizację oferty produktowej.

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie ofert handlowych
    • aktualizacja oferty rynkowej firmy
    • obsługa dokumentacji związanej ze sprzedażą produktów
    • współudział w przygotowaniu akcji promocyjnych
    • analiza danych rynkowych i działań konkurencji
    • telefoniczna obsługa Klienta
    • współpraca z innymi działami w firmie w celu prawidłowej realizacji powierzonych zadań

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe: ekonomiczne, techniczne, nauki przyrodnicze
    • mile widziane: biotechnologiczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne
    • wcześniejszy kontakt zawodowy z obszarem naukowo-badawczym, w szczególności z laboratoryjnym będzie dodatkowym atutem
    • dynamizm i własna inicjatywa w realizacji wyznaczonych zadań
    • posiadanie rozwiniętych zdolności analitycznych
    • zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania własną pracą
    • komunikatywność i elokwencja
    • miłe i przyjazne usposobienie

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • nowoczesne i przyjazne standardy pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem lub na adres:

    Bionovo
    ul. Nowodworska 7
    59-220 Legnica

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Na podstawie art. 6 ust. Lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE i ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIONOVO z siedzibą w Legnicy moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.