Oferta pracy

Specjalista ds. oferty z językiem niemieckim

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS oraz Bootstrap
  • znajomość obsługi programów do grafiki rastrowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności copywriterskie, tzw. lekkie pióro
  • umiejętność organizowania swojego czasu i zadań w pracy
  • zapał do pracy, zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie w sieci Internet informacji na temat produktów z oferty firmy
  • tworzenie i publikacja opisów oraz specyfikacji produktów na stronie sklepu internetowego x-kom.de, zgodnie z wypracowanym standardem opisu
  • przygotowywanie i publikacja aukcji internetowych na popularnych platformach sprzedażowych zgodnie z wypracowanym standardem opisu
  • rozwijanie struktury systemu analiz oraz raportowania, w tym raportowanie działań do team leadera

Co zyskasz pracując z nami?

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy