Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. oferty z językiem niemieckim

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie w sieci Internet informacji na temat produktów z oferty firmy
  • tworzenie i publikacja opisów oraz specyfikacji produktów na stronie sklepu internetowego x-kom.de, zgodnie z wypracowanym standardem opisu
  • przygotowywanie i publikacja aukcji internetowych na popularnych platformach sprzedażowych zgodnie z wypracowanym standardem opisu
  • rozwijanie struktury systemu analiz oraz raportowania, w tym raportowanie działań do team leadera

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS oraz Bootstrap
  • znajomość obsługi programów do grafiki rastrowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności copywriterskie, tzw. lekkie pióro
  • umiejętność organizowania swojego czasu i zadań w pracy
  • zapał do pracy, zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Benefity

  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Specjalista ds. oferty z językiem niemieckim, Kraków