Oferta pracy

Specjalista ds. Oględzin Pojazdów

Klient Pracuj.pl

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 200

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie oględzin pojazdów

  • tworzenie opisów oraz dokumentacji zdjęciowej za pomocą wewnętrznej aplikacji mobilnej

  • kontakt z klientem

  • raportowanie wyników oględzin przełożonym

  • praca "w terenie", tj. oględziny odbywają się u klienta

  • minimalny zakres terytorialny działania to województwo

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu techniki samochodowej – wymóg konieczny

  • prawo jazdy kat. B

  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

  • posiadanie ubezpieczenia OC działalności lub gotowość do posiadania - pomagamy w uzyskaniu

To oferujemy

120 zł netto za każde oględziny 1 samochodu

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Opis stanowiska

Poszukujemy na terenie całego kraju zdecydowanych i zorganizowanych osób z wiedzą na temat motoryzacji do tworzenia raportów pojazdów. Zapewniamy intuicyjne narzędzie pracy w postaci aplikacji mobilnej oraz dostęp do szerokiej bazy zleceń.