*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Allcon Osiedla Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO] oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz.1000).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Specjalista ds. online marketingu

ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie działań marketingowych w obszarze online marketingu (email marketing, content marketing, elementy SEO, social media)

  • współpraca z portalami ogłoszeniowymi (aktualizacja oferty, przygotowanie treści)

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, inwestycji oraz pozostałymi działami firmy

  • analiza wyników kampanii reklamowych, tworzenie raportów, inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii

  • aktywne wykorzystywanie narzędzi marketingowych w tym m.in.: wysyłka mailingów, prowadzenie profili w mediach społecznościowych, opieka nad stroną internetową

  • copywriting - tworzenie angażujących i zrozumiałych treści na potrzeby działań marketingowych, obejmujących zarówno komunikację B2C jaki i B2B

  • przygotowywanie materiałów reklamowych we współpracy z grafikiem

  • udział w eventach, targach, dniach otwartych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

  • doświadczenie w pracy w obszarze marketingu

  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści w różnych formatach marketingowych. „Lekkie pióro” i bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • inicjatywa, samodzielność, staranność i dobra organizacja pracy

  • praktyczna znajomość MS Office – Word, Excel i PowerPoint

  • znajomość narzędzi social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube), Facebook Ads

  • umiejętność analitycznego myślenia i znajomości Google Analytics oraz Google Data Studio

  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania

  • znajomość narzędzi z zakresu marketing automation

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy projektach z branży deweloperskiej

  • znajomość narzędzi Google Ads, Search Console, Tag Manger

  • praktyczna znajomości Wordpress

  • podstawowe umiejętności HTML

  • podstawowa znajomość zagadnień SEO

  • znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju przez udział w szkoleniach oraz podczas realizacji interesujących projektów

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • stabilne zatrudnienie, możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników