Oferta pracy

Specjalista ds. Opakowań

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Leszno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów, którzy dołączą do działu zakupów w dynamicznie rozwijającej się organizacji - międzynarodowej firmie produkcyjnej.
Specjalista ds. OpakowańNumer ref.: 191680/6487

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów nowych opakowań (wdrożenie, testowanie, rozwój),
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. drukarnie),
  • przygotowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,
  • tworzenie założeń, dobór materiałów i formatów opakowań, weryfikacja projektów graficznych,
  • współpraca z dostawcami narzędzi i surowców,
  • udział w testach produkcyjnych,
  • udział w projektach optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 4 lata,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętności obsługi programu Inventor,
  • znajomości materiałów opakowaniowych ( tektura, folie, drewno),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży opakowaniowej i narzędzi Lean Manufacturing.

Oferta obejmuje:

  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
  • system ubezpieczeń na życie i opieki zdrowotnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy