Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Opakowań

  • Lubartów, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy w centrali firmy w Lubartowie na stanowisku

    Miejsce pracy: Lubartów
    (nr ref. S-OPA)

    Główne zadania:

    • Współpraca z obecnymi dostawcami opakowań i aktywne poszukiwanie nowych;
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie opakowań i pakowania w procesach produkcyjnych;
    • Analiza trendów i tendencji rynkowych. Udział w targach i podobnych imprezach specjalistycznych;

    Poszukujemy osoby:

    • Zaangażowanej i nastawionej na osiąganie celów;
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie atutem;
    • Znajomość zagadnień związanych drukiem opakowań to również atut.
    • Bardzo mile widziane również doświadczenie handlowe;
    • Znajomości języka angielskiego i umiejętność posługiwania się programem Excel są nieodzowne;
    • Prawo jazdy kat. B i gotowości do podróżowania są konieczne;

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.