Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Opakowań

Orifarm Manufacturing Poland Sp. z.o.o.O firmie

Orifarm Manufacturing Poland Sp. z.o.o.

Księstwa Łowickiego 12

Łyszkowice (pow. łowicki)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej materiałów opakowaniowych i procedur,

  • Projektowanie materiałów opakowaniowych zgodnie z wytycznymi klienta i wymaganiami technicznymi,

  • Tworzenie etykiet zbiorczych i ich aktualizacje w systemie SAP,

  • Projektowanie kartonów zbiorczych i schematów paletyzacji,

  • Współpraca ze zleceniodawcami i drukarniami,

  • Udział w testowaniu i wdrażaniu nowych materiałów opakowaniowych,

  • Koordynacja zmian opakowań zadrukowanych,

  • Aktualizacja receptur/BOM/RL w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B1 – słownictwo techniczne mile widziane,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość programów graficznych, np. Illustrator, InDesign,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Umiejętność pracy zespołowej i doświadczenie w kontaktach międzynarodowych.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poligraficznej lub farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków)

  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie posiłków

  • nagrody jubileuszowe

  • program Pracownik Miesiąca i Pracownik Kwartału

  • owocowe czwartki

Firma Orifarm została założona w Danii w 1994 roku przez Birgitte i Hansa Bøgh-Sørensen.

Wszystko zaczęło się od przedsiębiorczej wizji, którą później nazwano „duchem odkrywcy”. Koncepcja ta opisuje kulturę firmy, w której z dużą ambicją nieustannie poszukujemy nowych możliwości i obszarów biznesowych, w które można inwestować. Naszym celem jest tworzenie konkurencji oraz zapewnienie społeczeństwu i konsumentom dużych oszczędności.

Dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć, będąc jednocześnie dobrymi kolegami, razem się doskonaląc, pomagając sobie nawzajem i wprowadzając innowacje.

Działamy w dwóch głównych obszarach biznesowych: import równoległy i leki generyczne. Jesteśmy największym dostawcą leków z importu równoległego w Europie i największym dostawcą farmaceutyków w Danii. Zajmujemy silną pozycję w obszarze leków generycznych w krajach skandynawskich, będąc największym producentem leków dostępnych bez recepty w Danii. W naszym portfolio znajdują się znane marki takie, jak Pamol, Kodimagnyl i Apovit. Dążymy do rozszerzenia naszej działalności poprzez badanie nowych możliwości w branży farmaceutycznej.

Obecnie rozpoczynamy działalność na rynku Polskim, oferując naszym konsumentom szeroką gamę produktów.

W Orifarm kładziemy duży nacisk zarówno na Twój rozwój zawodowy, jak i osobisty oraz na umożliwienie Ci wykorzystania Twoich umiejętności.

Jesteśmy międzynarodową firmą z biurami i oddziałami zlokalizowanymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Z nami będziesz mieć możliwość doskonalenia się wraz z oddanymi współpracownikami w otwartej, przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy