Oferta pracy

Specjalista ds. opakowań (m/k)

Eldisy Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Środa Śląska, Polska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eldisy Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje najlepszych kandydatów/-tek na stanowisko:

(Młodszy) Specjalista ds. opakowań (m/k)
Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja dostaw opakowań oraz dbanie o ciągłość zaopatrzenia produkcji;
  • Optymalizacja stanów opakowań zgodnie z planem;
  • Nadzór nad poprawnym przeprowadzaniem inwentaryzacji opakowań;
  • Realizacja wysyłek opakowań do klientów i dostawców;
  • Księgowanie dostaw opakowań;
  • Comiesięczne porównywanie sald na kontach opakowaniowych;
  • Obsługa portalów klienta;
  • Optymalizacja struktur opakowań.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata;
  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie;
  • Swobodna komunikacja w języku niemieckim lub angielskim;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel) i SAP.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dodatkowe świadczenia (m.in. karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie);
  • Program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa;
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń i wydarzeń branżowych;
  • Ruchomy czas pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godz. 07.00 a 09.00).

Prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie dostępne na:  www.pracujweldisy.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy