Oferta pracy

Specjalista ds. Opakowań

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu opakowań plastikowych, papierowych i foliowych

  • Czytanie rysunku technicznego dokumentacji technicznej i jakościowej

  • Udział w rozwoju nowych oraz optymalizacji istniejących opakowań

  • Opracowywanie danych logistycznych

  • Przeprowadzanie prób produkcyjnych oraz testów transportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie w kierunkach technicznych

  • Skrupulatność i dokładność, w realizacji zadań w wyznaczonym czasie

  • Znajomość trendów na rynku opakowań

  • Znajomość podstaw eko projektowania

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Umiejętność organizowania i planowania czasu pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość wzbogacania wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych