Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Opakowań

McCormick Polska S.A.O firmie

McCormick Polska S.A.

Malinowa 18/20

Stefanowo (pow. piaseczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach rozwoju nowych produktów dla strefy EMEA i prowadzenie procesów związanych z rozwojem opakowań do kontaktu z żywnością, opakowań zbiorczych, opakowań transportowych ( zarządzanie rysunkami technicznymi oraz specyfikacjami, ocena wykonalności technicznej, wraz z Zespołem Zakupów selekcja dostawców, uczestnictwo w próbach przemysłowych, walidacja zgodności jakościowej oraz prowadzenie testów trwałości opakowań)
  • Eco-projektowanie oraz doskonalenie opakowań.
  • Kwalifikacja i homologacja opakowań od nowych dostawców
  • Utrzymanie zgodności danych technicznych związanych z rozwojem nowych lub modernizacją istniejących opakowań ( aktualizacja specyfikacji technicznych, zgodność z obowiązującymi przepisami, przygotowanie wzorca paletyzacji …)
  • Zapewnienie pomocy technicznej obszarowi produkcji w rozwiązywaniu problemów związanych z opakowaniami ( analiza niezgodności, współpraca z dostawcami, próby na linii produkcyjnej )

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana branża FMCG
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe (preferowane Technologia żywności lub kierunki pokrewne).
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywną komunikację biznesową na co dzień.
  • Samodzielność i umiejętność współpracy z zespołami wielofunkcyjnymi.
  • Dobre umiejętności organizacyjne, samodyscyplina,
  • Mile widziana znajomość CAPE PACK, Autocad
  • Znajomość SAP może być dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewnienie programu wsparcia dla pracowników i ich rodzin
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Czy posiadasz doświadczenie w branży FMCG?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Jeśli masz doświadczenie w pracy nad rozwojem opakowań, dobrze się czujesz w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy to szukamy właśnie Ciebie!

W trakcie pracy będziesz mieć okazje współpracować z działami zakupów, badań i rozwoju, inżynierii, kontroli jakości, marketingu oraz produkcji. Będziesz również odpowiedzialny za opracowanie nowych opakowań podczas realizacji procesu rozwoju wyrobów gotowych, począwszy od specyfikacji technicznej aż po przemysłowe wdrożenie produktu.

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 5 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 150 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym leaderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Specjalista ds. Opakowań, Malinowa 18/20, Stefanowo (pow. piaseczyński)