Oferta pracy

Specjalista ds. Open Banking

ALIOR BANK

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i optymalizowanie procesów operacyjnych do obsługi podmiotów zewnętrznych (TPP),

  • analiza wpływu nowych usług API na procesy operacyjne w jednostkach banku i wsparcie projektów prowadzonych przez Zespół,

  • wsparcie w opracowaniu procedur, instrukcji i regulaminów, a także ich aktualizowanie,

  • przygotowanie raportów i dokumentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • współpraca z dostawcami i innymi jednostkami Banku w zakresie realizacji zamówień i rozliczeń,

  • wsparcie w weryfikacji budżetu projektowego.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem w tworzeniu procesów i procedur dla nowych usług bankowych,

  • znasz rynek usług bankowych,

  • samodzielnie wykonujesz swoje obowiązki, dbając o wysoką jakość realizowanych zadań,

  • angażujesz się i chętnie podejmujesz nowe wyzwania,

  • posiadasz wyższe wykształcenie,

  • bardzo dobrze znasz język angielski,

  • umiejętnie posługujesz się pakietem MS Office.

Mile widziane

  • znajomość regulacji PSD2 i rozwiązań wykorzystujących możliwości otwartej bankowości,

  • doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi i organami nadzorującymi sektor finansowy,

  • wcześniejszy udział w projektach w metodyce zwinnej (agile).

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop