Oferta pracy

Specjalista ds. Operacji Bankowych (Treasury)

Medicover

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa przelewów (realizacja przelewów wychodzących, anulacje, korekty, zwroty).

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Alokacja i rozliczenia wpłat klientów.

  • Realizacja aktywności kontrolnych w obszarze operacji bankowych (w tym weryfikacja kontrahentów pod kątem Białej Listy, blokad do płatności, zajęć komorniczych, zwrotów z banku).

  • Rozliczanie kont księgowych/rozrachunkowych ewidencjonujących operacje bankowe.

  • Uzgadnianie stanu środków na rachunkach bankowych i przepływów pieniężnych.

  • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi; obsługa instrumentów finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku (Dział Płatności/Dział Skarbu).

  • Dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z instrumentami finansowymi (m.in. Gwarancje Bankowe).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Dziale Operacji Bankowych.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).

  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

  • Grupowe ubezpieczenie NNW.

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata