Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Operacji Finansowych

Senetic S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych, wyciągów z kart debetowych i kredytowych;

  • rozliczanie operacji płatnych kartami;

  • rozliczenie operacji Paypal, PayU, Wise i pozostałych obsługiwanych bramek płatniczych oraz portali ecommerce, łącznie z rozliczeniem operacji między spółkami powiązanymi;

  • rozliczenie pobrań wpływających od przewoźników;

  • kontrola zobowiązań oraz przygotowanie płatności bankowych;

  • księgowanie czeków, płatności;

  • weryfikacja dostawców zgodnie z procedurami;

  • wsparcie procesu inhouse bank i cashpooling;

  • wyjaśnianie zapytań związanych z terminowością płatności dla dostawców;

  • wysyłanie potwierdzeń sald klientów i dostawców;

  • udział w zamknięciach okresów rachunkowych oraz audytach;

  • uzgadnianie kont księgowych oraz analiza rozrachunków z klientami i dostawcami;

  • przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby instytucji finansowych;

  • realizacja usprawnień dot. powierzonego obszaru, automatyzacja procesów finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunki ekonomiczne, finansowe);

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, we wskazanym obszarze;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);

  • znajomość zasad rachunkowości i księgowania;

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, szczególnie Excel;

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność;

  • komunikatywność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • mile widziana znajomość Microsoft Dynamix AX;

  • mile widziana wiedza i zainteresowanie tematyką bankowości (pod kątem systemów, platform itp).

To oferujemy

  • stabilną pracę w zespole ludzi, którzy wspólnie budują prężnie działającą firmę branży IT;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MyBenefit, lekcje języka angielskiego;

  • przyjazną, swobodną atmosferę w pracy;

  • indywidualne szkolenia i rozwój.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Pracując w Senetic dołączasz do globalnego dostawcy rozwiązań IT – skupiamy się na rozwiązaniach sieciowych i serwerowych. Jesteśmy także partnerem nr 1 Microsoftu w segmencie MŚP.

Nasze oddziały mieszczą się w różnych rejonach świata. Operujemy głównie na rynkach europejskich, jednak sukcesywnie rozwijamy się, poszerzając nasze portfolio i zasięg firmy.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się Katowicach, gdzie pracuje większość zespołu, do którego wierzymy, że dołączysz i tym samym go wzmocnisz, poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i świeże spojrzenie.

Przewiń do profilu firmy