Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Operacji Finansowych

Vienna LifeO firmie

Vienna Life

Aleje Jerozolimskie 162A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, wykonywanie i potwierdzanie przelewów bankowych

  • Obsługa administracyjna funduszy inwestycyjnych

  • Obsługa administracyjna banków

  • Obsługa zleceń na funduszach inwestycyjnych

  • Autoryzacja przelewów bankowych

  • Obsługa zleceń przekazów pocztowych

  • Przygotowywanie wybranych raportów aktywów Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne

  • Sprawność w posługiwaniu się MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

  • Umiejętności analityczne

  • Sumienność, sprawność w działaniu, w tym również pod presją czasu

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w innych obszarach w finansach

  • znajomość systemów bankowych

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczeń z obszaru finansów Spółki

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • strefa relaksu