Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. operacji kredytowych

Pekao Bank Hipoteczny S.A.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Pekao Bank Hipoteczny S.A. będący częścią grupy kapitałowej Pekao, skupionej wokół jednej z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej - Banku Pekao S.A. - poszukuje Kandydatów do pracy na następujące stanowisko:

Specjalista ds. operacji kredytowychNumer ref.: PBH/01/2022

Główne zadania:

  • obsługa księgowa ekspozycji kredytowych w systemach operacyjnych Banku, w tym rozliczanie spłat kredytów, modyfikacje
  • obsługa operacyjna kredytów będących w restrukturyzacji;
  • obsługa operacyjna zabezpieczeń kredytów z tytułu kaucji;
  • wprowadzanie danych o kredycie, zabezpieczeniach itp. do systemów informatycznych Banku,
  • zwalnianie ustanowionych zabezpieczeń spłaty kredytu w systemie,
  • monitorowanie prawidłowości zmian oprocentowania w systemie,
  • weryfikacja prawidłowości generowania harmonogramów spłat,

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, chęci rozwiązywania problemów,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • dobrej obsługi programów Word i Excel,
  • znajomość systemu DefBank mile widziana ale niekonieczna;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie;
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego;
  • dobrą atmosferę w pracy oraz otwartą komunikację;
  • możliwość pracy w trybie zdalnym;
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem „PBH/01/2022”.
 za pomocą "Aplikuj" lub osobiście:

Pekao Bank Hipoteczny S.A.,
01-230 Warszawa,
ul. Skierniewicka 10A .

Ogłoszenie archiwalne