Oferta pracy

Specjalista ds. Operacji Kurierów i Partnerów Flotowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego Klienta, firmy UberEats poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Operacji Kurierów i Partnerów Flotowych.

W Uberze stwarzamy nowe możliwości wprawiając świat w ruch. W ten sposób pomagamy kurierom i użytkownikom znaleźć pracę i korzystać z nowych możliwościach w ponad 600 miastach na całym świecie.

W Polsce UberEats działa w ponad 40 miastach i współpracuje z globalnymi partnerami, lokalnymi restauracjami oraz początkującymi przedsiębiorcami cateringowymi. Pomagamy restauracjom dostarczać zamówienia do klientów już w 30 minut i razem z nimi analizujemy, jak mogą odnieść jeszcze większy sukces na rynku i zwiększyć wolumeny swojej sprzedaży.

Specjalista ds. Operacji Kurierów i Partnerów FlotowychNumer ref.: 07/21/PLO/JL

Zadania:

  • Budowanie strategii współpracy z Partnerami Flotowymi
  • Optymalizacja procesów po różnych stronach rynku
  • Współpraca z kluczowymi Partnerami, pomoc w ich rozwoju oraz usprawnieniu wydajności w oparciu o dostępne dane i narzędzia
  • Usprawnianie procesów logistycznych zespołu UberEats
  • Realizacja inicjatyw rozwojowych w całej Polsce, ekspansja UberEats na nowe miasta
  • Monitoring wskaźników operacyjnych w celu utrzymania równowagi na rynku, analiza danych
  • Pomoc w usuwaniu problemów technicznych i operacyjnych naszych Partnerów - aktywność telefoniczna, mailowa oraz osobista.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - licencjat/inżynier
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość pakietu Office - głównie Excel
  • Dbałość o szczegóły, dokładność w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego lub/i ukraińskiego,
  • znajomość SQL,
  • doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem.

Co firma UberEats we współpracy z Adecco może zaoferować:

  • umowę o pracę za pośrednictwem Adecco,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • wyjątkowe doświadczenie w jednej z najszybciej rozwijających się międzynarodowych firm technologicznych,
  • młody i ambitny zespół, z którym będziesz ściśle współpracować,
  • opracowana ścieżka kariery, kładąca nacisk na międzynarodowe szkolenia i rozwój umiejętności sprzedażowych pracownika,
  • profity:
  • bezpłatne śniadania, lunche oraz przekąski i napoje w biurze,
  • laptop i telefon firmowy,
  • miesięczny pakiet darmowych posiłków na UberEats.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne