Oferta pracy

Specjalista ds. Operacji Magazynowych

Grupa MieszkoO firmie

  • Racibórz

    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja procesów logistycznych związanych z obsługą klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Koordynowanie transportu wewnątrzzakładowego

  • Współpraca z firmami logistycznymi

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki magazynowej

  • Przygotowywanie i aktualizacja uzgodnionych raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)

  • Znajomość programu SAP

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza z obszaru logistyki wewnątrzmagazynowej

  • Komunikatywność i otwartość

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

  • Profesjonalne narzędzia pracy

Grupa Mieszko

Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Operacji Magazynowych.

Przewiń do profilu firmy