Specjalista ds. operacji magazynowych

  • Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds.operacji magazynowych
    Miejsce pracy: Środa Śląska

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie solidności i płynności przyjmowania towarów jak i również dbanie o właściwe warunki ich przechowywania. Ten proces obejmuje właściwy odbiór wysyłki, kompletowanie i dostawy.

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie czynności magazynowych związanych z odbiorem i wydawaniem towarów
    • Wewnętrzny transport materiałów, narzędzi, sprzętów za pomocą wózków widłowych i podnośników, kiedy będzie to konieczne
    • Sprawdzanie certyfikatów i dokumentów przewozowych (akceptacja w oparciu o regulacje 145 EASA.)
    • Przygotowanie dokumentów przewozowych,tj.dowody dostawy, reklamacje, faktury, zlecenia spedycyjne, CMR
    • Przygotowanie materiałów, narzędzi i paczek do wysyłek (stosując opakowania DGR jeśli to konieczne)
    • Dbanie o terminowość dostaw
    • Inwentaryzacje
    • Wykonywanie zadań związanych z administracja, wprowadzanie danych w różnych systemach informatycznych (SAP, SharePoint,Excel)
    • Archiwizowanie i skanowanie dokumentów odbioru towaru
    • Monitorowanie priorytetowych materiałów oraz wysyłek wychodzących
    • Określenie okresu przechowywania i odpowiedni dla niego obszar zważając na producentów oraz klientów
    • Załadunek i rozładunek towarów, za pomocą wózka widłowego jeśli będzie to konieczne

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe w logistyce magazynowej min. 3 lata
    • Dobra znajomość procesów logistycznych (transport, zaopatrzenie)
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • Dobra obsługa komputera (znajomość obsługi SAP,SharePoint,Excel)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy
    • Uprawnienia na wózki widłowe, byłaby zaletą
    • Licencja operatora dźwigu, byłaby zaletą

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • Udział w specjalistycznym szkoleniu, możliwość pracy z ekspertami z branży lotniczej
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

    cutting edge technologies and state of facility

    international and multicultural work environment

    top class specialists with aviation background and experience

    strong position and excellent Lufthansa Techniik and GE Aviation

    fast and dynamic development

    modern and flexible learn management