Specjalista ds. Operacji Serwisowych (produkty mobilne)

Samsung Electronics PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Specjalista ds. Operacji Serwisowych
(produkty mobilne)

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za koordynację, planowanie i egzekucję operacji serwisowej prowadzonej za pośrednictwem sieci autoryzowanych serwisów w ramach produktów mobilnych,
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw części zamiennych do autoryzowanej sieci serwisowej,
  • Nadzór merytoryczny i jakościowy nad prawidłowym procesem zamówień oraz odsyłek części zamiennych do produktów mobilnych,
  • Kontrola i dbałość o wysoki poziom wskaźników efektywności zamówień w serwisach autoryzowanych - audyty, plany naprawcze, etc.,
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych dla produktów mobilnych, części zamiennych - eskalacja, monitoring etc.,
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz szkoleniowego dla sieci autoryzowanych serwisów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i operacyjnych w ramach sieci autoryzowanych serwisów,
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy w zakresie operacji serwisowej.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży serwisowej i/lub wsparcia technicznego,
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne,
  • Gruntowna znajomość rynku elektroniki użytkowej oraz usług serwisowych,
  • Wiedza techniczna z zakresu produktów mobilnych – warunek konieczny,
  • Praktyczna znajomość programu Excel – warunek konieczny w tym umiejętność tworzenia analiz i wyciągania wniosków,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, w tym umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w jęz. angielskim,
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i partnerami biznesowymi,
  • Samodzielność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań Samsung.
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość korzystania z wewnętrznego sklepu Samsung.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe.
  • Opieka medyczna wraz z pakietem dentystycznym.
  • Dostęp do szkoleń i innych aktywności rozwojowych.
  • Grupy sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy