Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 51 (dalej: „Carsmile S.A.”). W sprawie ochrony dotyczących Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z powołanym w Spółce Inspektorem Ochrony Danych poprzez przesłanie wiadomości na adres [email protected] lub pisemnie na adres siedziby Spółki wskazany powyżej.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Operacji

Carsmile S.A.

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem obiegiem dokumentów związanych ze sprzedażą samochodów

  • Dbałość o kompletność dokumentacji sprzedawanych samochodów

  • Nadzór nad procesem rejestracji samochodu

  • Rozpatrywanie reklamacji

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub operacyjnej min. 1 rok

  • Doświadczenie w obsłudze najmu/leasingu/kredytów samochodowych mile widziane

  • Min. średnie wykształcenie

  • Znajomość MS Excel

  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy

  • Przyjazną i partnerską atmosferę współpracy

  • Biuro przy Rondzie Daszyńskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

Carsmile S.A. to największy w Polsce wirtualny salon samochodowy będący częścią Grupy Otomoto/OLX. Firma zatrudnia obecnie ponad 100 osób i cały czas się rozwija. W związku z rozwojem poszukujemy trzech osób na stanowisko specjalisty ds. operacji.

Przewiń do profilu firmy