Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Operacji

DHL Global ForwardingO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa jednego z kluczowych Klientów naszej firmy w zakresie zleceń importowych lotniczych oraz drogowych
  • Telefoniczny oraz mailowy, codzienny kontakt z Klientem
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie transportów lotniczych oraz drogowych
  • Rozliczanie kosztów transportów, fakturowanie, praca w systemie operacyjnym CW1
  • Realizacja zleceń niestandardowych oraz AOG (Aircraft On Ground)
  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz innymi oddziałami firmy na świecie
  • Po kilkumiesięcznym wdrożeniu na stanowisku możliwa praca zmianowa 6:30-14:30 oraz 14-22 (zmiany tygodniowe), stand-by weekendowy raz w miesiącu

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku operacyjnym w spedycji, preferencyjnie w spedycji lotniczej
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wiedza z zakresu transportu lotniczego i drogowego oraz związanej z nimi dokumentacji mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęć poszukiwania kompromisu oraz rozwiązywania potencjalnych konfliktów w sytuacjach stresujących
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, chęć poznawania zagadnień z obszaru spedycji lotniczej

To oferujemy

  • Praca u światowego Lidera w branży logistycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz światowym
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bogatym pakietem socjalnym, w nowoczesnym biurze w Warszawie (The Park)
  • Nasza firma po raz kolejny zdobyła tytuł Top Employer Poland, Europe oraz Global
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie

DHL Global Forwarding

DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Każdy z nas to ogromna indywidualność pod względem osobowości i potencjału rozwojowego.

Specjalista ds. Operacji, Warszawa